Wróżba od tarota:


Informacje

Dodany: 2019-07-19
Kategoria: rozrywka

Tagi dla artykułu

dieta, (popularny sex telefon), studia

foto
Przeinaczyć a

foto
miewałyśmy przystopowania


Wróżba od tarota: Kapłanka- położenie normalne

Coraz bardziej obawiasz się o swoją córkę. Zaczynasz myśleć, czy w ogóle doczekasz się wnuków. W tej chwili ma swoje problemy i nie w głowie jej zakładanie rodziny. Jednak ta sytuacja wkrótce się zmieni. Każdy dorasta w innym wieku, również i ona już niedługo poczuje potrzeby rodzicielskie. Założy rodzinę w ciągu 18 miesięcy.

Wróżba od tarota: Cesarzowa- położenie normalne

Coraz mocniej naciskasz (popularny sex telefon) na córkę, żeby w końcu założyła rodzinę. Pragniesz mieć wnuki i nie możesz doczekać się kiedy w końcu zrobi coś w tym kierunku. Póki co musisz uzbroić się w cierpliwość. Jej nie spieszy się do podjęcia tej decyzji, na razie chciałaby jeszcze ustabilizować swą sytuację finansową. W ciągu 2-3 lat możesz się spodziewać nadejścia na świat wnuka.

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Córka jest osobą do której ciężko dotrzeć. Pragniesz mieć wnuka, jednak patrząc na jej zachowanie, zaczynasz mieć poważne wątpliwości czy to kiedyś nastąpi. Nie da sobie wmówić, że założenie rodziny byłoby dla niej dobrym wyjściem. W końcu to zrozumie. Jednak nastąpi to nie wcześniej niż za 2 lata. Uzbrój się więc w cierpliwość.

Wróżba od tarota: Rydwan – położenie normalne

Córka w końcu założy rodzinę, ale musisz na to jeszcze poczekać. Tak więc nie naciskaj na nią, ona bardzo denerwuje się kiedy, ktoś mówi jej co ma robić. Do wszystkiego trzeba dorosnąć. Ją też to czeka, jednak nie wcześniej niż za 24 miesiące. W tym czasie ustabilizuje swą sytuację.

Wróżba od tarota: Sprawiedliwość- położenie normalne

Córka w końcu założy rodzinę, póki co jednak nie poganiaj jej, ją to denerwuje. Na razie nie jest gotowa, aby mieć potomka, kiedy to nastąpi na pewno będzie robiła wszystko w tym kierunku. Będziesz mieć wnuka, ale musisz poczekać na to przynajmniej 2 lata.

Wróżba od tarota: pustelnik położenie normalne

Twoja córka jest raczej zamknięta w sobie, ma grono kilku przyjaciół wokół których się obraca. Ty obawiasz się, że nigdy nie założy rodziny. Jednak obawy te są nieuzasadnione, ona jak na razie nie jest zwyczajnie na to gotowa. Kiedy w końcu dojrzeje, na pewno znajdzie właściwego kandydata i założy z nim rodzinę. Jest to kwestia 3 lat.

Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie normalne

Twoja córka już w tej chwili myśli nad złożeniem rodziny, pomimo że może mówić inaczej. Tak więc przygotuj się na szybko obrót sprawy. Bardzo prawdopodobne, że w ciągu roku doczekasz się wnuka. Przestań zamartwiać się o nią, ona wie co robi.

Wróżba od tarota: Moc – położenie normalne

Czasami zdarza Ci się upominać córkę, iż w końcu mogłaby założyć rodzinę. Jednak nie sprawi to, że zdecyduje się na ten krok. Ona nie lubi, kiedy jest poganiana. To musi być jej decyzja. Kiedy będzie przekonana, że jest gotowa na to, by zostać matką, na pewno zdecyduje się na ten krok.

Top