Mężczyzna


foto

Dodany: 2020-09-16
Kategoria: Mężczyzna
Komentarze: 0

Wychyliła się za

Poczuwszy czyjąś ciepłą dłoń na barku, odwróciłem się myśląc, iż to dziewczyna z erotycznego ogloszenia po deszła do mnie. Ale to była Helena, żona właściciela jachtu. No jak tam, pani z sex anonsów? zagadnęła miękko. Przyjemnie ci tutaj? Pewnie. Czego więcej trzeba? Chociaż zachowywała się bardzo powściągliwie tylko delikatne błyski w oku albo lókkie kręcenie tyłkiem, kiedy czuła, iż na nią patrzę, ot takie tam sposobiki wiedziałem dobrze, o co jej chodzi. Zauważyłam, iż zawsze szukasz.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2020-09-11
Kategoria: Mężczyzna
Komentarze: 0

zwijał się na

Całowałem ją, czu jąc jak jej pochwa rozgrzewa się i zwiera pod wpływem tego pocałunku, pulsując wokół mego chuja oddającego każde jej drgnienie własnym pulsowaniem. W końcu, z wrażliwością aż tak silną, jakbym umierał od jej rozkoszy, zacząłem ją pier dolić. Wolno, lękko, głębokimi i długimi sztychami, znajdując.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2020-02-11
Kategoria: Mężczyzna
Komentarze: 0

jej twarz wykrzywiła

jej twarz wykrzywiła się w napiętym, brzydkim grymasie, kiedy się unosiła, aby wchłaniać wciąż i wciąż ociekającą wilgocią gotowość jego bezlitosnego chuja. Odwróciłem głowę, kiedy poczułem, iż zbliża się do nas Tony i dostrzegłem na jego twarzy głębokie zafascynowanie tym widokiem. Jedynymi słyszalnymi dźwiękami było plaskanie pośladków i zduszone oddechy. Ale nagle ta groteskowa brzydota przeradzać się zaczęła w rodzaj bolesnego piękna. Gwałtownego,.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2019-12-25
Kategoria: Mężczyzna
Komentarze: 0

Kolega którego

.. Kolega, którego nie zastał, wracał właśnie rowerem. Zatrzymał się oraz ucięli sobie małą pogawędkę. e gar nie spieszył się. W domu pełno teraz bab, nie miał ochoty ich wi dzieć. Mieszkał nadal w głównym budynku, rodzice natomiast przeprowadzili się do mniejszego. Matka była zajęta chorym ojcem, jednak bratowa, wychowana na wsi, doskonale sobie radziła ze wszystkim. Po co więc zaprosiła kuzynkę gadułę z czerwonym samochodem. Odechciało mu się wracać.

Zobacz więcej ...


foto

Dodany: 2019-04-15
Kategoria: Mężczyzna
Komentarze: 0

dziewczyna z

dziewczyna z erotycznego ogloszenia, obejmując ich obu oplotem swych nóg, poddawała się ich połączonemu rytmowi. Nie chcąc pozostać na Uboczu, ująłem jedną ręką chuja, drugą wsparłem się o plecy pani z sex anonsówa, mogąc wyczuć jego wspaniałą muskulaturę. Tym . sposobem włączyłem się jakby we wspólne pierdolenie Marii udało mi się wyczuwać pulsowanie jej pizdy. Nawet odczułem, kiedy szczytowała. pani z sex anonsów oderwał się od poszukiwacz sex ogłoszeńego, pozwalając mu ciągnąć sprawę dalej i stając.

Zobacz więcej ...


Top