Wróżba od tarota:


Informacje

Dodany: 2019-10-30
Kategoria: Amatorki

Tagi dla artykułu

facet, internet, nauka, (źródło artykułu)

foto
W dzisiejszych

foto
Emocjonujące zmysłowe


Wróżba od tarota: Księżyc położenie normalne

Jesteś mężczyzną, który oprócz piękna zewnętrznego posiada piękno wewnętrzne. Szanujesz sam siebie, nie zachowujesz się jak inni i przyciągasz do siebie kobiety, które czasami boją się Ci o tym powiedzieć. Tak więc nie musisz się martwić o to czy się podobasz, sam zobaczysz, że już niedługo nie będziesz się w ogóle nad tym zastanawiać.

Wróżba od tarota: Kapłanka położenie normalne

Jesteś osobą uczuciową, zależy Ci na tym aby podobać się płci przeciwnej. I rzeczywiście się podobasz, przyciągasz szczególnie uwagę kobiet inteligentniejszych, które poszukują mężczyzny dojrzałego psychicznie. Tak więc głowa do góry, jesteś zarówno piękny zewnętrznie jak i posiadasz piękno wewnętrzne.

Wróżba od tarota: Mag położenie normalne

Podobasz się kobietom, pomimo że często masz co do tego wątpliwości. Dużo korzystniej byłoby dla Ciebie przestać się nad tym zastanawiać i po prostu być sobą. Wtedy dopiero przekonasz się, jak duże zainteresowanie wzbudzasz u płci przeciwnej.

Wróżba od tarota: Pustelnik położenie normalne

Obecnie Twe życie seksualne nie jest zbyt udane. Jednak nie jest to powód do tego, aby się załamywać. Potrafisz sprawić, że kobiety tracą dla Ciebie rozum, tak więc spokojnie poczekaj na poprawę obecnej sytuacji. Nie zastanawiaj się, czy się komuś podobasz, a zobaczysz że nie będziesz mógł odgonić się od adoratorek.

Wróżba od tarota: Głupiec położenie normalne

Podobasz się kobietom, można wręcz powiedzieć, że niektóre tracą dla Ciebie rozum. Czasem miewasz gorsze humory, dlatego też w ogóle się nad tym zastanawiasz. Na szczęście nie masz się czym martwić, jeśli nie masz jeszcze stałej partnerki, wkrótce pojawi się ktoś komu się spodobasz i kto będzie dla Ciebie całym światem.

Wróżba od tarota: Sąd ostateczny położenie normalne

Ostatnimi czasy wydaje Ci się, że nie jesteś już tak atrakcyjny jak wcześniej. Jednak jesteś w błędzie i niedługo się o tym przekonasz. Będziesz miał tyle adoratorek jak nigdy wcześniej. (źródło artykułu) Dlatego więc spokojnie poczekaj i nie zamartwiaj się, gdyż bardzo przyciągasz płeć przeciwną.

Wróżba od tarota: Gwiazda położenie normalne

Atrakcyjność jest dla Ciebie bardzo ważną częścią życia. Kiedy wydaje Ci się, że nie przyciągasz do siebie kobiet bardzo się niepokoisz, bywasz drażliwy i smutny. Na szczęście jednak w najbliższym okresie będziesz miał same powody do radości. Sam przekonasz się ze podobasz się kobietom. Możesz więc spoglądać w przyszłość z dużym optymizmem.

Wróżba od tarota: Wieża położenie normalne

Bardzo tęsknisz za swoimi wcześniejszymi latami, kiedy to Twe życie seksualne było naprawdę udane. Chciałbyś poczuć znów tą rozkosz. Wydaje Ci się, że już nie jesteś tak przystojny jak kiedyś. Mylisz się jednak, z wiekiem jesteś coraz bardziej atrakcyjny, niedługo sam się o tym przekonasz.

Top